Strona główna TARGI Yummex 17

Yummex 17

1720
0
PODZIEL SIĘ
Yummex Middle East 2016, Branding And Registration fot. Sweets.News

18.-20.09.2017 w Dubaju kolejne spotkanie branży z całym regionem Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki (MENA).

Na cztery miesiące przed targami ponad 80% powierzchni jest już wynajęte. Do Dubaju przyciąga wystawców silny i autentyczny potencjał ekonomiczny całego regionu. Pisaliśmy o nim już wcześniej tutaj.

W specjalnej telefonicznej rozmowie Denis Steker, szef działu międzynarodowego organizatora targów, duże zainteresowanie wystawców i odwiedzających tłumaczy prostotą i przejrzystością formuły targów Yummex. Odwiedzający, którzy reprezentują branżę hotelarską, gastronomię i handel, jego zdaniem, tylko na tej mprezie w całym regionie, mogą w krótkim czasie przejrzeć nowości produktowe i zapoznać się z najnowszymi trendami.

Kto weźmie udział w 2017?

Denis Steker podkreśla, że o wyjątkowości targów świadczy także lista wystawców, którzy już dziś zabookowali swoje stoiska: Cavalier (Belgia), Colombina (Kolumbia), Jelly Belly (USA), Katjes (Niemcy), LEE Chocolate (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Ricola (Szwajcaria), Walker‘s Nonsuch (UK) i oczywiście Wawel (Polska). Do grona tegorocznych, nowych uczestników dołączyli Betty Ice (Rumunia) i Maison du Nougat (Francja).

Stoisko Vobro na targach Yummex 2016 fot. sweets.news

Yummex 16

Dla nieprzekonanych kilka cyfr ze statystyki targów Yummex Middle East 2016: w 2016 zaprezentowało się 364 przedsiębiorstw z 47 krajów, targi odwiedziło 8.180 odwiedzających z 83 krajów.

FB

Świetnie prowadzony funpage targów Yummex pozwala na szybkie dotarcie do Organizatora targów.

Q&A

Na wszystkie pytania związane z targami chętnie odpowiem pod adresem mailowym: kontakt@sweets.news. Porozmawiajmy o nich, co Państwu się podobało, a co nam się podoba, co można zmienić lub zrobić jeszcze lepiej. Chętnie także pokieruję dalej w sprawie konkretnej oferty wzięcia udziału w targach.