Strona główna Produkty Kakao Czy czytam kakao DecoMorreno?

Czy czytam kakao DecoMorreno?

1197
0
PODZIEL SIĘ
Konkurs na treść powieści DecoMorreno fot. zrzut ze strony produktu decomorreno.pl

Jaką siłę w sprzedaży potrafi mieć zwykły fejsbuczek?

Na zamkniętej grupie na Facebooku internautka zamieściła zdjęcie opakowania kakao DecoMorreno i zapytał, czy ktoś zna inne powieści tego autora?

Po tym wpisie wszystko potoczyło się jak lawina. Zrzuty z ekranu, kolejne udostępnienia, polubienia, viral.

O akcji zaczęli pisać blogerzy, Paweł Opydo był pod wrażeniem. W serwisie lubimyczytac.pl kolejni internauci dołączali swoje recenzje, pomysły na kolejne części powieści. Sieć sklepów Piotr i Paweł, w której kakao DecoMorreno jest sprzedawane zaprezentowała kakao na półce, razem z innymi książkami. Mniejsze opakowanie nazwano wersją kieszonkową książki.

Całość opisuje także gazeta wyborcza.

Puls Biznesu przeprowadził wywiad z rzeczniczką właściciela marki DecoMorreno firmy Maspex, Dorotą Liszką. Liszka zapewnia, że cała akcja była spontaniczna i nie była w żaden sposób kreowana przez Maspex. Razem z krakowską agencją Opcom marketing Maspexu ogłosił konkurs na treść powieści, którą mógłby napisać DecoMorreno.

Jeden z przykładów brzmi: „główny bohater, którego imienia nie poznamy, jest typowym pracownikiem w supermarkecie. Niestety na osiedlu ma wielu wrogów. Doprowadzają go do szału, więc postanawia się wyprowadzić. Jednak wyprowadzka nie jest taka łatwa…”

W tym miejscu można obejrzeć inne recenzje powieści Deco Morreno.