Strona główna Producenci Koral Celebryci w reklamie lodów Koral

Celebryci w reklamie lodów Koral

738
0
PODZIEL SIĘ
fot. sweets.news

Koral zapowiada nową-starą kampanię reklamową lodów na sezon 2017. W spocie, do którego zdjęcia odbędą się w sierpniu, zagra znany polski aktor młodego pokolenia. Zdaje się, że warto postawić na współpracę. Będzie hit.

Dotychczas w reklamach lodów Koral wystąpili: Doda, Maryla Rodowicz, Joanna Krupa, Kasia Zielińska, Joanna Koroniewska, Joanna Liszowska i Katarzyna Figura. Przed rokiem firma zmieniła strategię, w spocie w głównych rolach wystąpili młodzi ludzie, tworzący tzw. „koralową ekipę lodową”.

Przyszłoroczna komunikacja będzie skierowana do młodzieży i oparta na luzie, beztroskiej zabawie i radości z wakacji. – Wracamy jednak do współpracy z gwiazdami ekranu. W sezonie 2017 będzie to bardzo znana postać, aktor młodego pokolenia, którego nazwiska na razie nie mogę zdradzić. Jedno jest pewne: będzie głośno o marce Koral oraz o naszych produktach – zapowiada Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral.

Umowa z aktorem jest już podpisana, obecnie trwa casting do reklamy. Oprócz zatrudniania profesjonalnych modeli, firma chce dać szansę młodym, niedoświadczonym, ale pełnym entuzjazmu i przebojowym młodym osobom. W castingu zostaną wybrane cztery dziewczyny.

Casting ma formę konkursu na stronie casting.koral.com.pl. Do reklamy mogą zgłaszać się dziewczyny od 18. roku życia, które prześlą za pomocą aplikacji konkursowej wideo z autoprezentacją.

Organizatorem konkursu jest krakowska agencja Veneo, prowadząca komunikację marki w internecie, odpowiedzialna m.in za akcję marketingową „Pora na Koral”.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZmarł Forrest Mars
Następny artykułWycofamy czekoladki.
Ekonomista, ekspert w produkcji i handlu FMCG. Od 1998 roku związany z branżą producentów słodyczy. Rany, to za chwilę 20 lat :-)