Strona główna Sieci Biedronka Brześć się cieszy. Dla Sweets News Arkadiusz Drążek.

Brześć się cieszy. Dla Sweets News Arkadiusz Drążek.

1733
0
PODZIEL SIĘ
fot. sweets news

Polska, rodzinna firma z Brześcia Kujawskiego koło Włocławka potrafi utrzymać dobre relacje z Biedronką.

Od 30 maja w sieci Biedronka, w ramach akcji in-out pojawiła się słomka ptysiowa Brześć z nasionami. Firma rodzinna z Brześcia Kujawskiego liczy na to, że nowy produkt dołączy do słomki ptysiowej z cukrem, która od stycznia gości na półkach Biedronki.

– Słomka ptysiowa z nasionami to wart uwagi, niestandardowy i przede wszystkim naturalny produkt o dużym potencjale. W nachodzących miesiącach będziemy koncentrować się na jego promocji wśród konsumentów. Teraz, gdy wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, słomka sprawdzi się jako alternatywna przekąska do piwa, ale i jako dodatek do pochrupania podczas weekendowego „grilla” ze znajomymi – mówi Arkadiusz Drążek, dyrektor handlowy w firmie Brześć.

 

fot. sweets news
fot. sweets news

Słomka ptysiowa z nasionami to propozycja firmy przygotowana z myślą o miłośnikach zdrowego i aktywnego trybu życia oraz świadomego odżywiania się. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych dodatków, jest za to wypiekana z dodatkiem słonecznika, sezamu, złotego siemienia lnianego oraz czarnuszki, mających dobroczynny wpływ na nasz organizm. Słomka jest dostępna w Biedronce od 30 maja pod marką własną sieci.

– Cieszy nas, że dzięki współpracy z Biedronką, która jest jedną z największych i najchętniej odwiedzanych przez Polaków sieci sklepów, nasze produkty docierają i podbijają serca coraz większej liczby konsumentów. To również kolejny krok w stronę realizacji naszej strategii rozwoju, której jednym z głównych założeń jest intensyfikacja kooperacji z sieciami handlowymi – mówi Arkadiusz Drążek, dyrektor handlowy w ZPC Brześć.

Poza Biedronką, produkty Brześcia można nabyć w sieciach supermarketów i dyskontów, takich jak Tesco, Lewiatan, Dino czy POLOmarket, jak również w mniejszych sklepach osiedlowych i hurtowniach spożywczych na terenie całego kraju. Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów można znaleźć na stronie firmy.